obrazok

Služby

Fúkané izolácie:

Pre zákazníkov poskytujeme komplexnú ponuku služieb. Od návrhu opatrení smerujúcich k dosiahnutiu ekonomicky úspornej tepelnej prevádzky budov s ohľadom na optimálnu tepelnú pohodu, cez poradenstvo zastrešované odbornými technickými poradcami našej spoločnosti priamo u zákazníkov, až po samotnú realizáciu opatrení zateplenia.

Búracie práce: 

Medzi búracie práce, ktoré poskytujeme patrí búranie spevnených plôch, búranie betonových podlách a chodníkov, rozbíjanie betónov a skál, rezanie otvorov do panelov prípapdne búranie starých budov a samozrejme si za sebou aj poriadime a zeminu spolu so stavebnou suťou si odvezieme.  

Kamené ploty: 

Ploty z prírodného kameňa sú považované za pomyselnú špičku, ale ich vrchnolnosť spočíva tiež okrem prekrásneho vzhľadu aj v náročnosti výroby a stavebných nákladoch. Rozumne zostaviť kamene k sebe, to už nie je práca pre bežnú stavebnú firmu, ale pre profesionálov. Narazíte tiež na problém s nedostatkom stavebného materiálu. Na jednej strane sú kamenné ploty neuveriteľne odolné a nevyžadujú žiadnu údržbu, na druhej potom stojí prácnosť ich výroby a časová náročnosť. Keď sa ale podarí, máte postarané - poriadne kamenné ploty vydržia desiatky rokov, napriek nepriaznivým poveternostným podmienkam.

Maliarske práce: 

Svojím zákazníkom ponúkame kvalitné maliarske a stierkovacie práce za rozumnú cenu. Používame materialy len od kvalitných a rokmi overených výrobcov. V prípade potreby vieme pracovať aj v noci alebo cez víkend. Pri samotnom malovaní  a stierkovaní dbáme na to, aby priestor po práci bol čo najčistejší - poriadime si za sebou. Okrem klasických malovacích a stierkovacích prác zvládneme aj náročné a zložité zákazky, ku ktorý je treba pristupovať citlivo - architektonické prvky. Garantujeme kvalitu práce!

Murárske práce:

Murovanie priečok, zamurovanie nepotrebných otvorov. Murovanie špajze, alebo murárske práce potrebné pri rekonštrukcii kúpeľne a bytového jadra. S murárskymi prácami máme bohaté skúsenosti.  Snažíme sa, aby práce boli vykonané v čo najkratšom čase.

Prípravné práce: 

Medzi prípravné práce patrí zakladanie staveniska a jeho prieskum. Pred samotným začatím budovania stavby treba poznať podrobné údaje o zložení základovej pôdy. Tieto údaje získame geologickým a hydrogeologickým prieskumom. Tie sa delia na predbežné, podrobné a prevádzkové. Pri podrobnom prieskume vyhotovujeme sondy (kopané, vŕtané a jadrové), z ktorých odoberáme vzorky. Pri menších objektoch umiestňujeme sondu mimo budúceho základu. Sondy sa robia ručne, majú malú hĺbku a dno kopanej sondy má rozver 180 x 120 cm a je stupňovité.

Rekonštrukcie domov a bytov: 

Rekonštrukcia domu či bytu môže na niekoľko týždňov až mesiacov zásadne ovplyvniť život vás aj vašej rodiny. Ak sa chcete vyhnúť sklamaniam, stresom z nepríjemných prekvapení a zabezpečiť tak hladký priebeh celej rekonštrukcie, zavolajte nás!

Strešné práce: 

Okrem montáží nových strešných plášťov zabezpečujeme aj rekonštrukcie striech podľa Vašich predstáv. Opäť aj tu sa snažíme pomôcť pri Vašom správnom rozhodnutí, pretože správny výber je dôležitý a naše skúsenosti , ktoré stále nadobúdame sú pre Vás nápomocné a zabezpečia Vám pokojný spánok pod novou strechou.

Zemné práce:

Po oplotení staveniska odstránime všetky prekážky a zabezpečíme sociálne zariadenia. Následne prevedieme prieskum staveniska. Odoberieme ornicu (20 – 30 cm) a pripravím stavenisko po stránke dopravnej (príjazdová cesta). Pripravíme inžinierske siete a prevedieme vytýčenie objektu. Po vytýčení nasleduje samotná práca mechanizmov.